דף הבית » חתולים » חול לשירותי חתול

חול לשירותי חתול

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

בחירת חול לחתולים חשובה מאוד גם לחתלתולי שלכם ולא פחות מזה עבורכם. החתול או החתולה שלכם צריכים להגיש נוח לעשות את הצרכים שלהם כשכפות הרגליים שלהם על החול, ואתם צריכים בית נקי ללא ריחות חריפים שאופפים אותו כל הזמן. אם כבר יש לכם חול שאתם אוהבים ומרוצים ממנו תוכלו לקנות אותו אצלנו, ואם אתם חדשים בתחום גידול חתולים או רוצים המלצה על חול לחתולים חדש – אנחנו כאן בשבילכם. 

מה זה חול לחתולים?

חתולי בית שלא יוצאים באופן חופשי לרחוב, עושים את צרכיהם בארגז עם חול. החתול מגיע לארגז החול בכל פעם שהוא צריך לעשות צרכים, עושה אותם, מכסה אותם, וממשיך הלאה בחייו. איכשהו לא צריך לחנך את החתולים לעשות את זה, הם פשוט יודעים לעשות את זה שם. 

אתם בטח שואלים למה צריך חול לחתולים ולא מספיק להביא חול מבחוץ שיש בחינם. קודם כל, כדי להביא חול מבחוץ תצטרכו למצוא מקום שיש בו חול בשפע. אחר כך תצטרכו להביא כמעט מדי יום חול חדש. ואחרי זה תגלו שלחול רגיל אין יכולת ספיגת נוזלים ובוודאי לא נטרול ריחות, ואולי גם תכניסו אליכם הביתה חיידקים ופטריות מצרכים של בעלי חיים אחרים על החול הזה. חול לחתולים הוא מצע סופג מסוגים שונים, שמאפשר לנקות את הצואה ואת השתן בקלות יחסית, עם מינימום ריחות, וכמה שפחות עקבות ברחבי הבית. 

אילו סוגים של חול לחתולים יש?

חול קריסטל: לחול לחתולים קריסטל יש יכולת ספיגת נוזלים גבוהה והוא סופג ריחות. היתרון של חול קריסטלי הוא מיעוט באבק, תחזוקה נמוכה מאוד, ושימוש בכמות מועטה ביחס לחולות אחרים שצריך למלא איתם את הארגז. את החול צריך לערבב מדי יום ואולי אף יותר, אם יותר מחתול אחד משתמש בארגז. הגובה המומלץ הוא 4-6 ס״מ בארגז, אבל אם החתול שלכם אוהב לחפור, אפשר להוסיף עוד סנטימטר או שניים. 

חול מתגבש: כנראה שיש סיבה לכך שבעלי חיות מחמד רבים מעדיפים חול לחתולים מתגבש. ברגע שהחתול עושה את צרכיו, אפילו כשמדובר בשתן, החול מתגבש סביב הצרכים והופך אותם לגושים שניתן לסנן בקלות. את הסינון עושים בעזרת כף מחוררת לאיסוף הצרכים, וכך החול עם הצרכים מפונה והחול הנקי נשאר בארגז, כך שלא צריכים להחליף את החול באופן תכוף אלא רק למלא מחדש מעת לעת. כדי שלא יהיה ריח חריף של צרכים בבית, מומלץ לפנות אותם מדי יום. כדאי להחליף את החול לחלוטין אחת לחודש, לנקות ולחטא את הארגז, לייבש היטב, ולמלא חול חדש לגמרי. 

כמה עולה חול לחתולים

לכל סוג של חול מחיר אחר, שנקבע גם לפי המשקל או הנפח, וכמובן הכמות במארז אם יש כזה. אתם יכולים לראות את המחירים כאן באתר שלנו, ומעת לעת יש גם מבצעים שהופכים את המחיר של חול לחתולים לעוד יותר משתלם. אם לא ראיתם את החול שאתם אוהבים כאן, אתם תמיד יכולים להתקשר אלינו ולהתייעץ על מוצר דומה או לקבל מאיתנו המלצה חדשה. 

מה עוד כדאי לבדוק לפני שקונים חול לחתולים

ככל שהחול איכותי יותר הוא יוצר פחות אבק. חול לחתולים איכותי יידבק פחות לרגליים של החתול ולא ישאיר לכם עקבות ברחבי הבית. כושר ספיגת הנוזלים חשוב גם הוא, ככל שהוא גבוה יותר כך תצטרכו להחליף אותו בתדירות נמוכה יותר. גם נטרול הריחות חשוב כאן, כי אתם לא רוצים את ריח האמוניה של השתן בדירה שלכם. 

יש היום חול לחתולים עם תוספות שונות כמו חומרים אנטיבקטריאליים, ניחוחות שונים, ועוד. כדאי לזכור שהחתול עלול לא לאהוב ריח מסוים שאתם קונים לו, ואתם לא רוצים שהוא ימנע מעצמו גישה לארגז הצרכים. ככל שהחול איכותי יותר, כך יש פחות צורך בתוספות הללו. בחול מתגבש הגושים שנוצרים צריכים להיות חזקים, כדי שלא יתפוררו בזמן שאתם מסננים אותם עם כף הצואה מהארגז. 

איך מפנים חול לחתולים

בנוסף לארגז חול וחול לחתולים שאתם יכולים לרכוש כאן אצלנו, מוצר הכרחי נוסף הוא כף פינוי צרכים או כף צואה. זו כף גדולה ומחוררת שבה הצואה או השתן עם החול המתגבש נאספים אליה, והחול הנקי נושר בחזרה לארגז. את הצרכים שמים בשקית אטומה ומפנים מדי יום, עדיף ישירות לפח הזבל השכונתי ולא לזה שבמטבח. צואת חתולים יכולה להכיל טפילים וחיידקים ולכן מיד לאחר השלכתה לפח מומלץ לשטוף ידיים היטב במים ובסבון. 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo