דף הבית » חתולים » חטיפים לחתול

חטיפים לחתול

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

מי הוא המלך של הבית? מי רך, נעים, פלאפי, ועושה רק מה שהו רוצה? אנחנו אומרים בטעות שאנחנו הבעלים של החתול, אבל מי שיש להם חתול או חתולה בבית כבר יודעים – החתולים הם הבעלים שלנו, הם שליטי הבית, והם רוצים פינוקים, אבל בזמן שלהם ובדרך שלהם. חטיפים לחתולים הם לא סתם ביס טעים, אלא גם דרך שימושית לטפל בחיית המחמד שלכם במצבים שונים.

 

חטיפים לחתולים לעידוד התנהגות טובה  

"אולי אפשר לאלף כלב, אבל לעולם לא תוכל לאלף חתול" – אתם בטח מכירים את המשפט הזה וכנראה שמעתם אותו יותר מפעם אחת. מטבע הדברים, לא ניתן ללמד חתולים באותו אופן ובאותה יעילות כמו כלבים, אבל עדיין אפשר ללמד אותם להתנהג יפה. מחקרים הראו שאימון יעיל יותר כשהם באים עם חטיפים לחתולים והם מעודדים אותם באופן חיובי יחד עם הטעם שהם אוהבים. תגמול באוכל על התנהגות טובה יכול לספק את המוטיבציה שהם צריכים, אך צריך לזכור שחתולים הם ציידים בודדים מטבעם, והם רגילים לדאוג לעצמם. 

שבחו, לטפו ותגמלו את החתול שלכם על התנהגות טובה עם חטיפים לחתולים. חשוב לזכור שחתולים לא מבינים אמצעי משמעת כמו כלבים. לדוגמה, אם אתם רוצים שחיית המחמד שלכם תרוץ אליכם מיד כשאתם קוראים לה, תנו לה חטיף לחתולים בכל פעם שהיא עושה את זה. אם החתלתול תמיד מתחיל ליילל ברגע שאתם מתחילים לאכול, אמרו לו להפסיק וברגע שהוא מפסיק תנו לו חטיף. אם החתול לא מגיב כלל לפקודות, אל תתנו את הפינוק.

 

טיפול שיניים בעזרת חטיפים לחתולים

ממש כמונו, גם חתולים חייבים לנקות את שיניהם. כמובן שאם ננסה לצחצח אותן עם מברשת, נסיים בחדר המיון עם תפרים. הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא לתת לחיית המחמד כמה חטיפים שהם דרך מצוינת למנוע פלאק ואבנית. כשמחפשים חטיפים לחתולים לטיפול שיניים, שימו לב לתכולת המוצר – מוצר ידידותי לשיניים חייב להיות ללא סוכר. בדרך כלל, האריזה של החטיפים האלה מסומנת כמתאימה לטיפול בשיניים. מעדנים כאלה מכילים בדרך כלל מרכיבים פעילים מיוחדים שנועדו להפחית את צמיחת החיידקים, היווצרות הפלאק, כמו גם למנוע עששת, ולהאיץ את הריפוי של פצעים בפה.

 

חטיפים לחתולים בררנים

שכלבים יקפצו על כל מוצר מזון שהוא ויעשו עלינו מניפולציות רגשיות עם עיני הכלב שלהם, חתולים יכולים להיות מאוד בררנים עם האוכל היבש שלהם. תמיד אפשר לגוון להם אותו על ידי הוספת חטיפים למזון ובכך לשפר את הטעם, לגוון את התפריט, ולהפוך אותם לחתולים מאושרים יותר. 

 

חטיפים להסרת כדורי שיער מהבטן

חתולים אוהבים להיות נקיים והם עושים את זה על ידי ליקוק הפרווה שלהם. התהליך הזה מוביל לבליעת שערות שהולכות ומצטברות בבטן שלהם, מה שגורם להם בשלב מסוים להרגיש רע ולהקיא. יש חטיפים לחתולים שעוזרים להם להוציא את השיער בקלות רבה ולשפר את הרגשתם. 

 

באיזו תדירות אפשר לתת חטיפים לחתולים? 

ממש כמו אצלנו – הכל במידה. חתולים לא יבואו לבקש חטיפים כמו כלבים, אך הם עדיין אוהבים אותם. תפנקו אותם בביס טעים מדי פעם, במיוחד אם הם התנהגו יפה. בחטיפים לחתולים יש קלוריות, אז הגבילו את הצריכה כדי למנוע השמנה, נסו לא לחרוג משלושה חטיפים ביום וחשבו את הקלוריות כחלק מההקצבה היומית. 

באנימל דיל אנחנו מאמינים שפינוקים בריאים ואיכותיים לחתול או החתולה שלכם הם הדרך הטובה ביותר לחזק את הקשר ביניכם. החטיפים שתמצאו אצלנו באתר ובחנות הם דרך מצוינת להגיד לחתול שלכם ״אני אוהב אותך״ בשפה שהם מבינים. אם יש לכם שאלות ואתם זקוקים לעזרה נוספת, אפשר לפנות אלינו תמיד, להתקשר, וכמובן לבקר אותנו בחנות. 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo