דף הבית » חתולים » מזון רפואי לחתולים

מזון רפואי לחתולים

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

עם כל כך הרבה סוגי מזון שונים לחתולים שיש בשוק, קשה לדעת מהי האפשרות הטובה ביותר. אבל כשמדובר בחתולים עם מחלות ומצבים כרוניים, יש צורך במזון רפואי ספציפי עבורם על פי הוראות הווטרינר. אוכל רפואי לחתולים מאפשר לכם לתת לחתול שלכם את התזונה המותאמת בדיוק שלה הוא זקוק.

 

אילו סוגי אוכל רפואי לחתולים קיימים

טיפול בשתן: כשהחתול החמוד שלכם חווה בעיות במתן שתן זה יכול להיות מתסכל גם עבורו וגם עבורכם. מצב של בעיות במתן שתן מחייב ביקור אצל הווטרינר, לפעמים מדובר בחסימה שיש לפתוח, ולאחר מכן להעביר את החתול לתזונה רפואית שתמנע חסימות עתידיות. אוכל רפואי לחתולים לטיפול בבעיות במתן שתן מסייע בהפחתת סימני שתן נפוצים וממיס אבני סטרוביט תוך מספר ימים. 

 

בעיות משקל: ממש כפי שאנחנו אוהבים לפנק את עצמנו בחטיפים ובממתקים, כך אנחנו נוהגים גם עם חיות המחמד שלנו. התוצאה: יותר מ-55% מחיות המחמד סובלות מעודף משקל, וזו לגמרי אשמתנו. בגלל ההבדלים בגודל בינן לביננו, כל קילוגרם עודף עלול לגרום לבעיות בריאותיות. וממש כמו אצלנו – גם הפתרון שלהן מגיע בקלות משינויים בתזונה. אוכל רפואי לחתולים עם בעיות משקל מסייע לחתולים לרדת במשקל על ידי הפעלת חילוף החומרים הטבעי שלהם, תוך שמירה על תחושת שובע וסיפוק מהמזון. 

 

כליות ומערכת העיכול: חתול עם בעיות במערכת העיכול זו בעיה עבור כל בני הבית ולא נעים לאף אחד מהצדדים. אף אחד גם לא רוצה חתול עם בעיות בכליות. יש מגוון פתרונות של אוכל רפואי לחתולים עם בעיות שונות במערכת העיכול ומזונות לשמירה על תפקוד הכליות. 

 

בעיות נוספות: חתולים מסוימים מגלים רגישות למזון מסוים או אלרגיות שגורמות לבעיות עיכול, נשירת פרווה, ובעיות עור אחרות. יש מצבים נפוצים ומצבים נדירים יותר, ובכל המקרים האלה צריך להתייעץ עם וטרינר בנוגע לאוכל רפואי מתאים לחתול שלכם. 

 

אוכל רפואי לחתולים בהנחיית וטרינר בלבד

חשוב לדעת שאוכל רפואי לחתולים מומלץ אך ורק בהנחיית וטרינר ולא כצעד מניעתי. למזונות האלה יש מטרה ספציפית והם מיועדים להאכיל רק חתולים עם אותן המחלות. מזון רפואי לחתולים בריאים עלול לגרום לתופעות לוואי שליליות שיכולות להוביל לבעיות בריאותיות אחרות. למשל, מזון שמיועד לחתולים עם מחלת כליות כרונית מכיל פחות ממחצית מכמות החלבון כנהוג במזון הרגיל משום שחתולים עם המחלה הזו מתקשים בהפרשת פסולת חלבון מהכליות. מתן אוכל רפואי לחתולים ללא מחלת הכליות הזו לא מספקת את כמות החלבון שדרושה לחתול בריא וכך החתול לא ייהנה מתזונה מלאה, מספקת ומאוזנת. מסת השריר תפחת והמשקל יעלה, משום שהם יקבלו כמות שומנים גבוהה מדי. 

אם יש לכם יותר מחתול אחד בבית ורק אחד מהם צריך אוכל רפואי, אין לכם מה לדאוג מ״גניבת מזון״ פה ושם אחד מהשני. אבל אם מדובר במזון רפואי לאלרגיה, כדאי למנוע לחלוטין מזון רגיל מהחתול האלרגי. 

 

אוכל רפואי לחתולים באנימל דיל

אצלנו באנימל דיל תמצאו מבחר של מזונות רפואיים לחתולים, החל מטיפול בבעיות מתן שתן, דרך בעיות במערכת העיכול או בעיות משקל, ועד מזון מיוחד לחתולים מבוגרים. לא מצאתם את מה שהווטרינר שלכם המליץ עליו? דברו איתנו וננסה למצוא עבורכם פתרון. מצאתם את מה שאתם מחפשים? אפשר לרכוש אצלנו בחנות או להזמין ישירות מהאתר במחירים משתלמים ובמשלוח מהיר עד הבית. 

 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo