דף הבית » כלבים » אוכל לכלבים מיני

אוכל לכלבים מיני

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

כלבים מגיעים בכל הגדלים, מצ׳יוואווה קטנטנה ועד דני ענק ולכל גודל יש צרכים ייחודיים. כלבים מיני, כלבים קטנים, וכלבים זערוריים צריכים מזון מיוחד שנכנס תחת קטגוריית אוכל לכלבים מיני. יש הגדרות שונות למה נחשב כלב קטן, אבל לרוב כלב קטנטן לא ישקול יותר מ-6 ק״ג בבגרותו וכלב קטן לא ישקול יותר מ-10 ק״ג. כל הכלבים מתחילים קטנטנים כך שאין משמעות למשקלם כגורים. אם יש לכם כלבים מגזעים קטנים, כדאי לכם לשקול אוכל לכלבים מיני ייעודי. 

 

מה מיוחד באוכל לכלבים מיני בהשוואה למזון רגיל

כלבים קטנים זקוקים למזון כלבים מיני בעל עושר בחומרים מזינים. קצב חילוף החומרים של כלבים קטנים נוטה להיות גבוה יותר וגם הקיבה שלהם קטנה יותר. אלו הסיבות לכך שהם זקוקים למזון איכותי ועתיר רכיבים תזונתיים. מזון לכלבים מיני יכול להכיל רמות גבוהות יותר של חלבון, שומן, קלוריות וחומרים מזינים אחרים בהשוואה למזון טיפוסי לכלבים בוגרים כדי לעזור לספק לכלב את כל התזונה שהוא צריך בביסים הקטנים שהוא יכול לזלול.

כדאי לזכור שגם כלבים קטנים עלולים להיות מועדים לעלייה במשקל, ומכיוון שהם לא שוקלים כמו חבריהם הגדולים, אפילו לקילו אחד או שניים נוספים על כלב קטן עלולות להיות השלכות בריאותיות חמורות. במילים אחרות, קילו הוא לא ״רק קילו״ כשמדובר בכלבים קטנים.

תחשבו על עצמכם לרגע. בעוד שעלייה של קילוגרמים בודדים לא ממש ישפיעו על הגוף האנושי, במקרים של כלבים מדובר בתוספת משמעותית לעצמות, לכמות השומן שמקיפה את האיברים הפנימיים, וזה בתורו עלול להחמיר מצבים רפואיים שונים. נניח שאתם שוקלים 70 ק״ג והעליתם פתאום קילו, זה זניח ולא מורגש ותוך יומיים תורידו אותו בחזרה. אבל כלב קטן ששוקל 5 ק״ג ומעלה קילו, המשמעות היא תוספת של 20% למשקל, ממש כאילו אתם תוסיפו לעצמכם 14 ק״ג, וזה כבר פחות נעים. אפילו כלב ששוקל 10 ק״ג – תוספת של קילו בודד משמעותה 10% עלייה במשקל, כמו תוספת של 7 ק״ג עבורכם. לכן כל בעלי הכלבים בכלל, והכלבים הקטנים בפרט, צריכים לפקח בקפידה על כמות המזון שנותנים לכלב ולעולם לא להאכיל אותו יותר מדי. 

 

אוכל לכלבים מיני לבריאות העור והפרווה

כשאנחנו אוכלים יותר מדי מזון מעובד עם סוכר מוסף רב העור שלנו דוהה ומתקמט. גם כלבים צריכים מזון איכותי שישמור על העור שלהם בריא, כך גם הפרווה. אוכל לכלבים מיני שמועשר בחומרים מזינים לעור כמו ויטמין A, חומצה לינולאית וחלבון איכותי עוזר לשפר את בריאות העור ומעניק מראה מבריק לפרווה. 

 

בריאות הלסת של כלבים קטנים

הגודל הקטן של אוכל לכלבים מיני קל יותר עבור הקטנטנים בלעיסה. לכלבים קטנים יש לסתות קטנות ולתת להם מזון עם כופתיות גדולות יכול לגרום לכאבים ולנזקים בלסת. אוכל עם כופתיות בגודל של ביסים קטנטנים יכול להיות בדיוק הדבר שיעזור לכלב שלכם ללעוס את האוכל בהנאה ובקלות.

 

אוכל לכלבים מיני באנימל דיל

באופן כללי, אפשר להשתמש באותו מזון לכלבים כדי לספק תזונה בריאה ומתאימה גם לגזעי כלבים גדולים וגם לגזעים קטנים. אפילו גזעים מיניאטוריים מסוגלים למעוך ולבלוע כופתיות גדולות יותר, אבל למרות זאת, הם יעריכו מאוד מזון מיני שאותו הם ילעסו בקלות. אל תשכחו שהקיבה שלהם קטנה וגם יכולת דחיית הסיפוקים, כך שתנו להם את המזון במנות קטנות ולא בגישה חופשית ללא הגבלה. צורת האכלה כזו תפחית את העומס על מערכת העיכול שלהם והם יקבלו אספקת תזונה אחידה לאורך כל היום. 

ברור שכאן אצלנו באנימל דיל תמצאו אוכל לכלבים מיני שמתאים לכל דרישה תזונתית של כלבים מגזע קטן או מיניאטורי. תוכלו לרכוש ישירות כאן באתר במחירים משתלמים ובמשלוח מהיר, ואם יש לכם שאלה או שאתם צריכים להתייעץ – אפשר להתקשר אלינו או להגיע לחנות שלנו. אנחנו תמיד שמחים למצוא פתרונות ולעזור בכל דבר שקשור לחיות המחמד שלכם. 

 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo