דף הבית » כלבים » חטיפים לכלבים

חטיפים לכלבים

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

בעלי כלבים אוהבים לפנק את חיות המחמד שלהם לא פחות מהורים לילדים. חוץ מהארוחות הרגילות שהכרחיות לתזונת הכלב שלנו אנחנו אוהבים לתת פינוקים בדמות חטיפים לכלבים, ולראות את ההולכים על ארבע רצים אלינו, מכשכשים בזנב, ורק מחכים לחטיף הטעים מהיד שלנו היישר לפיהם.

 

תגמול באמצעות חטיפים לכלבים עם ערך תזונתי גבוה

למאלפי כלבים בשיטות חינוך חיובית יש השפעה משמעותית על הגישה שלנו בנוגע לפינוקים. מחקרים מראים שתגמול כלבים עם פינוקים בעלי ערך תזונתי גבוה כמו חטיפי בשר או כבד) מקטינים באופן משמעותי את הזמן הדרוש ללימוד התנהגויות שונות, בהשוואה לכלבים שקיבלו פינוקים בעלי ערך תזונתי נמוך. כל סוג של חטיפים לכלבים ללא קשר לערך התזונתי עבדו טוב יותר משבחים או ליטופים ללימוד התנהגויות חדשות. כלבים שעברו מפינוקים בעלי ערך גבוה לפינוקים בעלי ערך נמוך במהירות לא הגיבו בהתנהגות מתאימה לפקודות, מה שמעלה עוד יותר את החשיבות של חטיפים איכותיים.

 

באופן הזה נולדה הגישה שפינוקים בעלי ערך גבוה וטעים יותר מתאימים יותר לתגמל את חיות המחמד שלנו. בנוסף לתפקיד החינוכי, חטיפים לכלבים ממלאים תפקיד עצום ביצירת קשר ביננו לבין חיית המחמד שלנו. מכיוון שפינוקים יכולים למלא תפקיד כל כך חיוני, חשוב לוודא שאין להם השפעה בריאותית שלילית. יותר מדי פינוקים לא בריאים עלולים להוביל להשמנה, שבתורה מובילה לבעיות בריאותיות וירידה באיכות החיים.

 

יתרונות בריאותיים של חטיפים לכלבים

הידעתם שמתן פינוקים לכלב שלכם חיוני לא רק לצורכי חינוך או פידבק חיובי, אלא יכול להיות טוב גם לבריאות שלו? נכון שחשוב למנן את כמות החטיפים והפינוקים ולוודא אורח חיים בריא ופעיל לשמירה על הכושר, אבל פינוקים יכולים להיות חלק חשוב מאוד מהתזונה והשגרה שלהם.

חטיפי לעיסה לאורך זמן יכולים לעזור להקל על השעמום ולהפחית התנהגות הרסנית כמו לעיסת חפצים וריהוט בבית. כלבים אוהבים ללעוס והם מסוגלים לעשות זאת במשך שעות ארוכות. חטיפי לעיסה מאתגרים אותם עד שהם מצליחים ללעוס את החטיף לחלוטין והזמן שחולף שומר עליהם ערניים וממוקדים, ובהחלט לא משועממים. 

יש חטיפים לבריאות השן שמקדמים שיניים בריאות, שיפור חניכיים, הפחתת ריח רע מהפה, הפחתת אבנית ופלאק. כדאי לזכור שממש כמו אצלנו, גם לכלבים יש צריכת קלוריות יומית מומלצת, כך שאם אתם נותנים פינוקים, החשיבו את הקלוריות של החטיף בהקצבה היומית וכמובן דאגו לכך שעיקר התזונה מגיע מהאוכל הרגיל.

 

סוגי חטיפים לכלבים

אפשר לחלק את החטיפים לכלבים למספר סוגים עיקריים:

חטיפי בריאות: בעבר חטיפים לכלבים יוצרו מרכיבים לא ראויים למאכל אדם משאריות תעשיית המזון האנושי. אולם כיום כבר קיימת מודעות לנושא הבריאות בקרב חיות מחמד וגם החטיפים מהווים חלק בתזונה מלאה ובריאה לכלבים. אפשר למצוא חטיפים איכותיים ללא תוספת סוכר, עם חומרים טבעיים ואורגניים, רחוק מאוד מפסולת המזון של פעם. 

חטיפים דנטליים: תחשבו על כמה אנחנו לא תמיד מקפידים על בריאות השן שלנו, אז עד כמה קשה לנקות שיניים של כלב. חטיפים דנטליים מסייעים למנוע חיידקים בחיבור שבין השיניים לחניכיים, למנוע דלקות חניכיים, ולהפחית את סיכויי הפגיעה במנגנון אחיזת השן. חטיפים דנטליים יכולים להיות טיפול משלים לצחצוח השיניים של הכלב. 

חינוך בשיטות חיוביות: ישנם חטיפים שמותאמים לאימון כלבים כתגמול. כלבים אוהבים ללמוד בשיטת התניה שבסופה הוא מקבל חטיף טעים. אנחנו אף פעם לא ממליצים על שיטות אילוף שליליות הכרוכות בכאבים או עצב לכלב. 

 

חטיפים לכלבים באנימל דיל

באנימל דיל אנחנו מאמינים שפינוקים בריאים ואיכותיים הם הדרך הנכונה. זו הסיבה שיש לנו באתר מגוון עצום של חטיפים לכלבים שיכולים לשמח כל כלב מכל גזע ולכל מצב. החטיפים שלנו הם דרך מצוינת עבורכם להגיד לכלב שלכם ״אני אוהב אותך״, להראות לו הערכה ולהשאיר אותו שמח ומלא אנרגיה. 

ראיתם את מבחר החטיפים שלנו ואתם לא בטוחים במה לבחור? זקוקים לייעוץ בנוגע לגזע הכלב שלכם? יש לכם שאלה כלשהי בנוגע להתאמת חטיפים לכלבים לכלב הספציפי שלכם? אפשר לפנות אלינו תמיד, להתקשר, וכמובן לבקר אותנו בחנות. אנחנו תמיד אוהבים לעזור לבעלי כלבים עם חוות דעת מקצועית, בוודאי כשזה קשור לפינוקים. 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo