דף הבית » כלבים » כלי אוכל ושתייה

כלי אוכל ושתייה

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

כולנו אוהבים את חיות המחמד שלנו ואנחנו כל הזמן מחפשים דרכים לפנק אותן. אבל חוץ מפינוקים, מה שצריך להיות בראש סדר העדיפויות שלנו זה לקנות עבורם את המוצרים הטובים ביותר, כך גם כשאנחנו מחפשים כלי אוכל ושתייה לכלב. זה נראה כמו משהו של מה בכך, בסך הכל קונים שתי קערות, אחת למים ואחת לאוכל, וזה הכל, אבל יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשאתם קונים כלי אוכל ושתייה לכלב, גם כדי שיחזיקו זמן ממושך ויפחיתו את ההוצאות השוטפות שלכם וגם כדי שישמרו על בריאות חיית המחמד שלכם.

 

כלי אוכל ושתייה מנירוסטה

קערות אוכל ושתייה לכלב שעשויות מנירוסטה הן היגייניות במיוחד וקלות מאוד לניקוי, הן מגיעות בגדלים רבים ובעיצובים שונים. קערות כפולות פופולריות במיוחד. קערת נירוסטה עמידה מאוד וניתנת לניקוי טוב מאוד, מה שמקשה על הידבקות חיידקים ושאריות עקשניות. אצלנו באנימל דיל תוכלו למצוא מבחר של קערות נירוסטה איכותיות. 

 

קערות פלסטיק

קערות עשויות פלסטיק קלות ושימושיות להפליא והן מגיעות עם טבעת הגומי המחוברת לתחתית מונעת את החלקה. אולם מומחים מסכימים שפלסטיק הוא האפשרות הגרועה ביותר שתוכל לבחור. סוגים מסוימים של פלסטיק מכילים כימיקלים שמחקים פעולה של הורמונים. השחיקה של הפלסטיק יוצרת חלקיקים שהכלבים בולעים וזה עלול לשבש את האיזון ההורמונלי של בעלי החיים, ולהוביל למספר השפעות בריאותיות שליליות. מלבד זאת, פלסטיק צובר בקלות שריטות עמוקות שמכילות חיידקים וזה כמעט בלתי אפשרי לניקוי. כלבים שאוכלים מקערות פלסטיק מפתחים פצעונים בסנטר וגירוי סביב הלוע. כשזה קורה, הדבר הראשון שהווטרינרים ממליצים הוא "היפטרו מקערות הפלסטיק שלכם!".

 

כלי אוכל ושתייה מקרמיקה

קרמיקה בדרך כלל טובה יותר מפלסטיק, אבל יש לה בעיות משלה. קערות אוכל ושתייה מקרמיקה כבדות יחסית לחומרים אחרים והן גם הרבה פחות עמידות. כלבים תזזיתיים יכולים לשבור אותן בקלות, לסדוק או לנפץ אותן, מה שהופך אותן ללא בטיחותיות לשימוש. הזיגוגים שמשמשים לציפוי קרמיקה עלולים להכיל עופרת, מתכות כבדות רעילות ומסוכנות. אם בכל זאת אתם קונים קערת קרמיקה להאכלה, ודאו שהזיגוג שלה נטול עופרת. אם אתם מבחינים בסדק בציפוי, זה הזמן להחליף את הקערה.

 

כלי אוכל ושתייה לכלב בהזנה איטית

קערות האכלה איטית שימושיות במיוחד עבור כלבים שאוכלים מהר מאוד. סוג מיוחד זה של קערה פותח מכיוון שכלבים לא ממש יכולים לשלוט בעצמם והם טורפים את האוכל בשניות, ואז מבקשים עוד. כלים אלה מעוצבים במיוחד באופן ששולט ומאט את צריכת המזון באופן ניכר. 

 

הגודל מאוד קובע

לכל כלב צריכות להיות שתי קערות שמותאמות לגודלו, לגזע שלו ולהרגלי האכילה שלו. חשוב שתדעו באיזו תדירות אתם מאכילים את הכלב שלכם, האם הוא מקבל מזון רטוב או יבש ואם הוא שותה מעט מדי או יותר מדי בהתאם לסוג המזון. עדיף שהכלב ישתה מקערה גדולה ולא מקערה קטנה יותר. כדי להבין מהו הגודל הנכון עבור הכלב שלכם, חשבו את נפח האוכל המשוער בכל חלון האכלה. הכלל הוא שגודל הקערה צריך להיות פי ארבעה מנפח המזון המוגש. 

 

כלי אוכל ושתייה לכלב – השורה התחתונה

אז בואו נסכם – קערות האוכל הטובות ביותר לכלבים עשויות מנירוסטה קלה לניקוי ולשמירה על היגיינה, לא מפלסטיק או קרמיקה. באנימל דיל אנחנו בטוחים שקערות הנירוסטה לכלב שלנו הן קערות מצוינות ובטוחות לשימוש לכל הכלבים, במחירים המשתלמים ביותר בארץ ובמשלוח מהיר. 

 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo