דף הבית » כלבים » צעצועים

צעצועים

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

אנחנו אוהבים להשתרע על הספה ולעשות כלום, אבל זה קורה כי כל היום אנחנו במרוץ אחרי עבודה, לימודים, משפחה, ילדים, חברים, כך שאנחנו יודעים להעריך מנוחה ושקט. הכלבים שלנו לעומת זאת, צריכים הפעלות ואתגרים בזמן שאנחנו עסוקים מדי בשבילם. בדיוק כדי לענות על הצורך הזה כל אחד ואחת מכם חייב שיהיו בבית צעצועים איכותיים לכלבים. 

שעמום אינו טוב לאף כלב. עבור כלבים, רביצה של שעות על גבי שעות בלי לעשות כלום נחשב לדבר מלחיץ ועם הזמן זה יכול לגרום לכל מיני בעיות התנהגות ובריאות. צעצועים מעניקים לכלב תעסוקה שמעבירה את הזמן תוך גירוי החושים שלהם ומספקים פרצי כיף שהם צריכים כדי להיות כלבים מאושרים.

צעצועים לכלבים חשובים עבור ההולכים על ארבע משום שהם משחק אינסטינקטיבי והכרחי לבריאותם הנפשית. צעצועים אינטראקטיביים שכלב יכול לרדוף אחריהם, לשרוט אותם, ללעוס אותם היטב ולהסתער עליהם הם אתגר אהוב על הכלבים במיוחד. מה עוד כלבים אוהבים? צעצועי לעיסה לכלבים יכולים לספק להם שעות ארוכות של הנאה. 

יש גם צעצועים שמשלבים חטיף בתוך הצעצוע שהכלב חייב ״לפתור״ אתגר מוחי כדי להצליח להגיע לחטיף. באופן הזה הכלב גם מגרה את המוח, גם מקבל אתגר, גם שעות של הנאה ממשחק, וגם פינוק טעים כתגמול בסופו של דבר. בטבע, המשחק עוזר לחדד התנהגויות ומלמד גורים איך לקיים תקשורת עם כלבים ובעלי חיים אחרים. הצרכים האינסטינקטיביים האלה לא נעלמים רק בגלל שחיית המחמד בויתה וגרה עם בני אדם. אם חיות המחמד לא יקבלו הזדמנות לווסת את האינסטינקטים שלהם, הם יתקשו בפיתוח כישורים חברתיים קריטיים עבורם. 

 

משחקים לכלבים לפעילות גופנית 

מי לא מרגיש פחות לחץ אחרי אימון טוב? ממש כמו אצלנו, גם חיות המחמד אוהבות לרוץ, להתאמן, לשמור על כושר ולשחרר אנרגיה. משחקים עם הכלב יכולים לעזור המון בהקלה על הסטרס היומי שלהם. אפשר לצאת איתם לחצר, לזרוק להם צעצועים למרחקים ארוכים, ולתת להם לרוץ במהירות גבוהה, לתפוס את הצעצוע, ולחזור אליכם לסיבוב נוסף. 

נדגיש, הצורך במשחק עבור כלבים הוא צורך אינסטינקטיבי. כשאנחנו מונעים מהם את הצורך הזה הם עלולים להרגיש מתח פנימי ולפתח התנהגויות בעייתיות. כלב בעל אנרגיה גבוהה שלא ניתן לו החופש לרוץ ולהביא צעצוע או לשחק איתנו במשיכת חבל, עלול בסופו של דבר ללעוס את הנעליים האהובות עליכם.

 

למה חשוב לספק אפשרויות משחק עם צעצועים לכלבים

שחרור אנרגיה: משחק עם צעצועים לכלבים מספק גירוי מנטלי מעייף שמשחרר יותר אנרגיה מהליכה רגועה, ארוכה ככל שתהיה. תחשבו כמה המוח שלכם מתעייף מתשבצי היגיון או סודוקו – כך גם משחקים לכלבים. 

פיתוח עצמאות: כלבים בנויים לחיים בלהקה ולא לשהות ממושכת כשהם לבד. עם מחויבויות העבודה והחיים שלנו בעידן המודרני, לא תמיד אפשר להיות איתם כל הזמן. צעצועים מבדרים את הכלב שלך כשאנחנו לא איתם, כך שהם לומדים שהם יכולים ליהנות גם לבד. 

הנאה: במילים פשוטות, כלבים פשוט אוהבים צעצועים! הם מהנים וצעצוע חדש יכול להפוך את חייהם למרגשים במיוחד. 

פיתוח למידה: צעצועי העשרה יכולים לשפר את יכולת של גורים ללמוד, לעזור להם לפתח מיומנויות חדשות, ולקדם את ההתנהגות הטבעית שלהם כמו חיפוש מזון, מחקר ומשחק.

כדור הרגעה: צעצועים יכולים לעזור לכלבים שלך להירגע, ולהפוך אותם למאושרים יותר בלי שום התערבות רפואית. משחק הוא חוויה מתגמלת עבורם והוא מונע את השפעות הסטרס. 

כלב טוב: צעצועים לכלבים עוזרים למנוע התנהגויות בעייתיות כמו נביחות מוגזמות ולעיסה של דברים שלא אמורים להיכנס להם לפה (כבר הזכרנו נעליים, נכון?). 

חיזוק הקשר איתכם: בגלל שהם רגילים לכך שאתם מעניקים להם צעצועים מעת לעת, זה יוצר אצלם התניה – הם מקשרים אתכם עם הכיף שבמשחק ופשוט יאהבו אתכם יותר. 

 

כאן באתר אנימל דיל תוכלו למצוא מבחר צעצועים מפנקים ומאתגרים לכלבים, וכמובן גם אצלנו בחנות. תמיד אפשר לפנות אלינו עם שאלות ובקשות, אנחנו תמיד אוהבים לעזור לבעלי כלבים עם חוות דעת מקצועית, בוודאי כשזה קשור לצעצועים לכלבים. 

 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo