דף הבית » כלבים » קולרים ורצועות לכלבים

קולרים ורצועות לכלבים

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

בחירת קולר או רצועה לכלב הייתה דבר פשוט. העיצובים היו די סטנדרטיים והמבחר היה דל. והיום? קולרים, רצועות, רתמות, רצועה עם מחסום לפה, אורכים שונים, רצועות מתגלגלות מעצמן, עם נורות לד – רק חסר רצועות שמוציאות את הכלב לטיול בעצמן, וחוץ מזה יש כבר הכל. 

 

איזה סוג של רצועה לכלב או קולר הכי מתאימים עבורכם

אז כבר הבנתם שיש הרבה מאוד סוגים של רצועה לכלב, רתמות וקולרים למגוון רחב של צרכים. עבור רוב הכלבים בגודל בינוני וגדול שמתנהגים היטב עם רמות אנרגיה נמוכות עד בינוניות, מחונכים שיוצאים איתכם לטיול ולא ״מוציאים״ אתכם – רצועה לכלב סטנדרטית עם קולר צוואר פשוט יהיו שילוב מנצח. הבעיה מתחילה עם כלבים באנרגיות גבוהות שלאו דווקא מקשיבים לכם כשאתם מבקשים מהם לעצור. 

 

כלבים קטנים: אם יש לכם כלב קטן שרץ ומוציא הרבה אנרגיה, קולר סטנדרטי יכול להזיק לקנה הנשימה או לפגוע בצוואר. עבור כלבים קטנים ונמרצים כדאי להשתמש ברתמת כתף שלא מפעילה לחץ על הצוואר והגרון. חפשו רתמה שמאפשרת תזוזה חופשית לכלב, לא הדוקה ונוחה מצד אחד, אך כזו שאי אפשר לצאת ממנה בקלות. גם רצועה נשלפת יכולה להועיל, היא תאפשר לכלב להתרחק מכם קצת באופן בטוח ולחזור אליכם, מבלי להפעיל לחץ ומבלי להסתבך ברצועה. 

 

כלבים גדולים: כלבים מגזעים בינוניים וגדולים יכולים להסתדר עם קולר רגיל, משיכות קלות לא מזיקות להם, ורצועה רגילה שומרת עליהם קרובים אליכם כך שאתם יכולים להחזיק אותם קצר כשכלב אחר עובר או אם עוברי אורח מעוררים את יצר הסקרנות שלהם יותר מדי. קולרים מעור או ניילון ארוג יהיו גם נוחים עבור הכלב וגם חזקים מספיק כדי שהראש לא יחליק החוצה. הדרך הטובה ביותר לבדוק התאמה היא להכניס שתי אצבעות בין הקולר לצוואר, כך תדעו שהקולר לא הדוק מדי ולא מציק. הקפידו לבדוק בלאי של הקולר באופן קבוע והחליפו אותו כדי למנוע אפשרות של בריחה מפתיעה של הכלב. 

 

רצועה לכלב גדול צריכה להיות גם היא עבה מספיק באופן שמתאים לגודל וגם לחוזק של הכלב. אם אתם בוחרים ברצועה נשלפת מתכווננת, הקפידו לשמור אותה קצרה באזורים עירוניים סואנים עם הרבה ילדים וכלבים אחרים, ושחררו אורך רק כשאתם באזורים בלי הרבה גירויים על שתיים או ארבע אחרים. רצועה רגילה מגיעה באורכים שונים, וגם כאן הקפידו לשמור אותה קצרה אם יש בסביבה גורמים שיכולים לגרום לכלב לרוץ בהפתעה ולהבהיל אנשים אחרים שלא יודעים שהכלב שלכם מחונך היטב. 

 

רצועה לכלב מושך או הרפתקן

כולם מכירים את הקלישאה של ״הכלב בכלל מוציא אותי לטיול״, זה הכינוי לכלבים שמושכים את בעליהם. עבור הכלבים האלה, רתמה יכולה להיות יעילה משום שהיא מאפשרת לכם למשוך קלות את הכלב ללא גרימת נזק. המשיכה הזו גם מאותת לכלב שזה הזמן להאט, כך שהיא טובה גם בתקופת חינוך הגורים. 

אנחנו באנימל דיל מציעים מבחר קולרים וסוגים של רצועה לכלב באופן שמתאים לכל הגדלים והכלבים. אפשר לרכוש ישירות כאן באתר במחירים משתלמים ובמשלוח מהיר, או להגיע אלינו לחנות ותמיד נשמח למצוא פתרונות עבור חיית המחמד שלכם. 

 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo