דף הבית » כלבים » תגי שם לכלבים

תגי שם לכלבים

מותגים
הכל
שיבא
ריגור
רויאל קנין
רוגס
ראפי
ראפוואר
קרנילוב
קרוקטיל
פרמינה
פריסקיז
פרימוס
פרימו
פרויטל
פרוטקט
פנסי פיסט
פלטזור
פיור ליף
פטס פרודקט
ספי קט
סנס
סניקט
סנדי
סנאבל
סימבה
סיבאו
סולאנו
סאביק
נטורל אנד דלישס
מימקס
מימי
מייליס
מיטו
מי פמלי
מונג'
מדיוניקס
מאטיס
להשאט
לה קט
יורוקיטי
יורו קיטי
טריקסי
טרופיקלין
טרולי
טייסט אוף דה ווילד
ורסל ליגה
ויסקאס
ויבוקס
וומפי
הפי דוג
הופל
דנטללייט
גמון
גלוריה
גטולינו
גוסיקט
גו
גאדה דוג
ג'וסרה
ברנדה
ברייברי
בנלוקס
ביהפר
בונזו
ארדן גראנז'
אקנה
אמיתי
אמה
אלפא ספיריט
אינבה
אי קט
אגו
אבר קלין
mito
Bayer
בעל חיים
הכל
ציפור
מכרסמים
כלב
חתול
ארנב
אוגר
שלב חיים
הכל
7-120
1-7
0-1
משקל
הכל
4-10 ק"ג
35 ק"ג ומעלה
22-35 ק"ג
10-22 ק"ג
0-4 ק"ג

תגי שם לכלב: חריטה איכותית בהתאמה אישית

 

זה קורה כמעט לכל בעלי הכלבים. לא משנה כמה אנחנו זהירים, שומרים, או בטוחים בחינוך של הכלב שלנו – בשלב מסוים כלבים מנסים לברוח. זה יכול להיות בגלל משהו מבהיל שקרה, כלב אחר שרץ לעברם, אדם שנראה להם מאיים, או סתם משהו שתפס את הסקרנות הטבעית שלהם. למרבה המזל, היום יש כמה דרכים שמסייעות למצוא את הכלב האובד, כמו למשל צ׳יפ שחייבים להשתיל בכל כלב, רשתות חברתיות וקבוצות מקומיות שתמיד אפשר לפרסם ואנשים טובים אוהבים לעזור, ויש אפילו אפליקציות לאיתור כלבים. ועדיין, האמצעי הכי אולד-סקול יכול להפוך את תהליך האיתור לפשוט ומהיר – תגי שם לכלב מותאמים אישית. 

 

הסיבה שכולם חייבים תגי שם לכלב 

איך התג של הכלב שלכם שומר עליו עם אפס טכנולוגיה? כאמור, יש סיכוי לא רע בכלל שהכלב שלכם יברח לפחות פעם אחת במהלך חייו. למרות שהטכנולוגיה הגדילה את הסיכויים שלנו לאתר אותו ולהשיב את הליקוקים שלו אלינו, תגי זיהוי לכלב הם הדרך הקלה והזולה ביותר למנוע ממנו ללכת לאיבוד לזמן ממושך או לתמיד. אמנם תמיד מומלץ להשתיל צ׳יפ, אבל תג זיהוי הוא דרך מהירה ונוחה יותר לאנשים ליצור איתכם קשר. כדי למצוא את הפרטים שלכם בשבב, יש צורך להביא את הכלב לווטרינר במרפאה שפתוחה בזמן שמצאתם את הכלב. יש אנשים טובים שיעשו את זה, אבל בואו נודה באמת – זה מוסיף טרחה ולא לכל אחד יש עכשיו זמן לאתר מרפאה וטרינרית פתוחה. 

גם אם אתם חושבים שהכלב שלכם הכי מחונך והכי רגוע בעולם, כזה שעושה בדיוק מה שאומרים לו והוא לא נבהל משום דבר, תמיד עלולות לקרות תאונות או איזשהו אירוע לא צפוי שיכולים לגרום לכלב שלכם לברוח. אם יש לו תג זיהוי, סביר ביותר שהוא יוחזר אליכם. תגי שם לכלב גם נותנים את הסימן לאנשים שרואים אותו לכך שלא מדובר בכלב משוטט, אלא בכלב ששייך למישהו שמחפש אותו וישמח מאוד למצוא אותו. 

 

איזה מידע צריך להיות על תגי שם לכלב

עכשיו, כשאתם יודעים למה אתם צריכים תגי שם לכלב, הגיע הזמן לעבור אל מה צריך להופיע עליהם. לתגי הזיהוי יש מקום מוגבל, לרוב עד שלוש שורות ועל חלקם שתי שורות בלבד. הנה הדברים שאתם צריכים לשקול שיופיעו על התג, ככל שיש לכך מקום:

 

  1.  שם הכלב: כך אנשים יוכלו לקרוא לו בשמו וליצור תחושת ביטחון עבורו.
  2. מספר הטלפון שלכם: כדאי שיהיה מספר סלולרי שבו אתם זמינים תמיד, וכמובן שיהיה המספר העדכני ביותר שלכם.
  3. שם העיר: העיר שבה אתם גרים, ואם יש מספיק מקום אז כתובת מלאה. 
  4. צרכים רפואיים: אם הכלב שלכם מטופל על ידי תרופות בגלל מצב רפואי, כדאי להוסיף ״צריך תרופות״, זה יכול להוסיף תחושת דחיפות כדי למצוא אתכם. 
  5. הודעה אישית: אפשר להוסיף הודעה כמו ״אני חברותי״, או ״תתקשרו לאמא/אבא שלי״. זה כמובן פחות חשוב לעומת דברים אחרים, אך יכול להיות נחמד אם יש מספיק מקום על תגי שם לכלב מהסוג שבחרתם.

 

כפי שאתם יכולים לראות, תגי שם לכלב יכול לזרז באופן משמעותי את האיחוד המחודש ביניכם במקרה של אובדן, לפעמים הדבר הפשוט הזה יכול לעשות את ההבדל בין שברון לב ממושך לבין אושר עילאי. יצירת תג מותאם אישית היא פשוטה, מהירה וזולה. בנוסף, אתם יכולים להיות יצירתיים ככל שתרצו עם העיצוב והכיתוב. אתם יכולים לעצב אצלנו תגי שם לכלב בהתאמה אישית מפלדת אל חלד, היפואלרגנית, עם חריטה במכונה בעלת דיוק רב. החריטה נעשית ללא תשלום נוסף. 

אנימל דיל עובדת בשיתוף פעולה עם רשת זוארץzoo